INTERNETOVÁ PŮJČOVNA KNIH

ZDARMA

Touha věků 1

Dostupnost
Skladem

Kniha Touha věků - to není jen obyčejná kniha přibližující život a dílo Pána Ježíše Krista. Mnohem mocnější je poselství pravého a živého křesťanství, které je v této knize obsaženo. Kniha podrobně přibližuje význam oběťi Pána Ježíše pro každého člověka na zemi a Jeho nabídce pomoci. Každý čtenář, který se zamyslí nad jednotlivými řádky knihy, nepochybně bude mít možnost získat vnitřní klid, pokoj a především jistotu, že je zde Někdo, komu zaláží na každém z nás, ikdybychom měli jakokoliv minulost či nepříjemnou současnost.

Touha věků je výborná nejen pro ty, kteří by se rádi blíže seznámili s Pánem Ježíšem Kristem, ale především pro ty, kteří:
- by rádi poznali moc a sílu pravého křesťanství
- by rádi získali vnitřní klid a pokoj (v srdci a mysli)
- se nemohou vyrovnat s nějakou těžkostí či nepříjemnou situací ze své minulosti
- prožívají velmi těžké období ve svém životě a hledají pomoc
- by rádi poznali, že druhý příchod Pána Ježíše Krista je již velmi blízko
- by rádi lépe porozuměli jednotlivým pasážím o Pánu Ježíši z Bible

Kniha také přibližuje jedinečným způsobem evangelium - tedy dobrou zprávu o druhém příchodu Pána Ježíše, který je již velmi blízko, a tom, jak se na tento příchod připravit. Čtenář tak získá naději, že již brzy přijde Nová země - země bez násilí, válek, lží či podvodů - tedy již to nebude ten svět, se kterým se setkáváme v každodenní realitě okolo nás.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé, prosím přihlaste se.
 

Copyright © Knihy naděje 2015. All Rights Reserved.